Naha ajalooline areng

- Dec 07, 2018-

Nahatööstus hõlmab parkimist, jalatseid, nahast rõivaid, nahktooteid, karusnahka ja selle tooteid ning teisi peamisi tööstusharusid, samuti nahakemikaale, nahast riistvara, nahatööstust, tarvikuid ja muid toetavaid tööstusharusid.

Üle- ja allavoolu korrelatsioon on kõrge, tuginedes turu tõmbele, igihaljadele toodetele, seab välisvaluuta, rikastab rikast, tööhõivet kui üht omadust. Hiina nahatööstus, pärast struktuuri kohandamist ja optimeerimist, on riigis algselt moodustanud professionaalse tööjaotuse rühma, mis on selge, iseloomulik, et kohaliku majanduse edendamine mängib piirkonna ja professionaalse turu nahatoodangu omadustes keskset rolli.

Nende moodustamine on pannud aluse Hiina nahatööstuse arengule. Üha konkurentsivõimelisemas turukeskkonnas ei ole Hiina nahatööstusel lihtne selliseid tulemusi saavutada, mis näitab, et Hiina nahatööstuse elujõulisus on ülev ja tugev. Naha ja selle toodete turupotentsiaal on suur, ülemaailmne naha nõudlus on umbes 100 miljonit ruutmeetrit, mis vastab 300 miljoni lehmahobuse (standardnaha) tootmisele, Hiina nahatoodangule, mis vastab standardnahale peaaegu 70 miljonit, moodustades umbes 23,33 % maailma nahatoodangust.