Nahkade eristamine

- Dec 07, 2018-

Turul on nahast ja kunstnahast kaks kategooriat: nahk ja sünteetiline nahk on valmistatud tekstiilmaterjalist Budiki või mittekootud substraadist, mis on kaetud polüuretaaniga ja spetsiaalse vahutamisprotseduuri kasutamisega. sarnane dermisega, kuid hingav, kulumiskindlus, külmakindlus ei ole nii hea kui dermis.


Kuidas teha vahet tõeliste ja vale nahatoodete vahel?

1.Nahast nuudlid: Looduslikel nahast nuudlitel on oma erilised looduslikud mustrid, naha läige loomulik, käsi nahkpinna pressimiseks või pigistamiseks, naha pealispind ilma surnud kortsudeta või surnud voldideta ja pragusid ning kunstnahast nahkpind on väga sarnane looduslikule nahale, kuid hoolikalt vaadake mustrit ei ole loomulik, läige kui looduslik nahk, värv on heledam.

2. Keha: Looduslik nahk, pehme ja elastne tunne ja kunstnahast tooted, kuigi ka väga pehme, kuid ebapiisav sitkus, külm kliima, kui keha on raske.

Kui käsi väänab ja pöörab keha, naturaalne naha kõverus tagasi loodusele, on elastsus parem ja nahast imitatsioonikihi liikumine on toores, elastsus on halb.

3. Lõikamine: Loodusliku naha sisselõige on värviliselt ühtlane ja kiud on selgelt nähtavad ja peened.

Nahktoodete imitatsioonil ei ole naturaalset nahakiudude tundmist ega põhjas nähtavat kiudaineid ja vaiku või sisselõike, et näha alumist riiet ja vaiku liimitud kahel tasandil.

4. Toas: Loodusliku naha esikülg on sile ja tasane, poore ja mustrid. Nahk on teisel pool, mis on pehme ja ühtlane. Ja nahktoodete imitatsioon mõnedes sünteetilistes nahkades on positiivne ja negatiivne, ühtlane, sees ja väljaspool läige on hea, kuid ka väga sile, mõned kunstnahad ja vastaskülg ei ole ühesugused, nahk näeb ilmset alumist riide, kuid mõned naha pealispind on sarnane looduslikule nahale, nahal on ka naturaalne naha kohev nahk, mis peaks hoolikalt jälgima erinevust tõelise ja vale sordi vahel