Hirved nahad kindlakstegemine

- Dec 07, 2018-

Hirved nahk on oluline osa hirved toodete seeria, teha saab high-end istmete nahk, diivan iste nahal, nahast kingad, nahast jope, sõiduulatus rakendus on suhteliselt ulatuslik; viimastel aastatel on Euroopa ja Ameerika turul populaarne hirved nahad sisekujundusmaterjale teha.

Seda iseloomustab: pehme, vastupidav, ilus, kergem kaal, vee vastupanu, kõrge temperatuuri kuni 120 kraadi, madala temperatuuriga vastupanu mõju on parem. Hirved naha tunne suurepärane, eriti pärast ristimist, pikajaline velvet meeldib puudutamisel, kuid ka mis tahes nahk ei saa võrrelda! Hirvekarjad nahad tee teksti loomulik, toores seisundit. Hirved nahk viitab mingi naha nagu kodumaiste hirved, hirvekarjad ja seemisnahast.

Funktsioonid on pehme, pooride suur sitkus, suur venivus ja nii edasi. Sealhulgas naha tõstetud või metsikute hirvede ja hirv naha lähemal seemisnahast või kollane seemisnahast, elk naha (põder, nahk, pruun sarv hirved nahad) ja põhjapõdrad nahad, oma nahk, kui paks, kiuline kude on ka rohkem kompaktne ja täpset kitsenahast.

Elu kasutamine

On kõrge kvaliteediga nahast rõivaste tootmine ja kõrge kvaliteediga turvatoolid kõrge kvaliteediga materjale.