Kuidas nubukist nahast valmistatud jalanõusid puhastada ja säilitada?

- Mar 14, 2019-


Turvajalatsid on kõige õrnemad kõigis jalatsites. Nn delikaatne ei tähenda, et kingad ei oleks head, vaid kuna nubid on väga kergesti tolmu saada, rääkimata kergetest seeriatest, sealhulgas mustast ja pruunist. See peab olema täielikult avastatud. Kui kingad on kulumise tõttu kulunud, langevad pinnal olevad kiud järk-järgult maha, nahk muutub siledaks ja kare ümbritsev liiv moodustab vastuolulise kontrastsuse, mis mõjutab välimust.


_MG_4992

Nubuck on nahast värvimise teel saadud kinga materjal, et paljastada puhas ja ühtlane nahakiu struktuur. Kuna õrn tekstuur annab paksu ja sooja tunnet, muudab see kinga ka kõige sagedamini talvel. Kui mattnahast kingad on tolmuga saastunud, ärge pühkige neid niiske lapiga. See muudab tolmu ala üha enam. Parem on kasutada suurt ja pehmet pintslit, et kergelt harjata või lüüa ülemine ja õrnalt tolmu. Kui plekki on raske eemaldada, kasutage pleki eemaldamiseks niisket lappi, koputades ja koputades. See ei põhjusta pleki pinna laienemist. Ärge kandke mattnahast kaitserõivaid vihmas ega lumes, sest suurt vett on raske hooldada ja nahk kõveneb.

Kui te ei ole kindel, kuidas nubuki nahka saada, saatke kingad hoolduseks kinga remonditöökotta. Loomulikult saab jalatsi pulbrit sobitada ühtlaselt turvajalatsite värviga kinga pinnale ja liigset osa saab pehme harjaga harjata.

Nubuki nahast kaitsekingade hooldamise kohta on mitu punkti. Kuivatamiseks on vaja säilitada vähemalt üks päev ja teha ladustamistöid, tagades samal ajal, et tööjõulised jalatsid on kuivad. Vastasel juhul, kui kingad on niiskusega salvestatud, on kingad kummikarbis kergesti vormitavad. Kingade ostmisel ärge visake kinga kasti külge kinnitatud paberkuulid ära. Jalatsite salvestamisel peate need paberist pallid jalatsite toetamiseks tagasi kingadesse tagasi kandma ja takistama kingade deformeerumist kinga kastis. Kui kingad on jalatsikarpi asetatud, on parem kinga karp kinga karpi ümbritseva paberiga mähkida, et jalatsid ei üksteist hõõruks ega tekitaks nahapinna kahjustusi. Pärast kuivatusaine paigutamist säilitatakse kinga karp lõpuks jahedas ja kuivas kohas ladustamiseks.

Tegelikult, olenemata sellest, milliseid materjali ohutusejalatsid, peame seda hoolikalt hoidma, nii et see suurendab kulumisaega, muidu isegi siis, kui parimad turvakingad, ilma teie hea hoolduseta, kestavad liiga kaua, kui ootate.

Dssilverlake, teie Nubucsi kingaekspert, leiab meid, et saada rohkem teavet, tänu.