Lehm / Buffalo Nubuck Softy ABC-d

- Dec 28, 2018-

Nubuck on spetsiaalse nahaga. Dermis kannab õrnalt lihvimismasin, nii et nahk tekib sametist, näiteks siidist. Tänu nubukile on loomulik nahk ilma pigmendita, nõue kooriku puhul on kõrge. Üldjuhul on nubuki tooraineks kvalifitseeritud ainult 15-20pcs 100pcs naturaalset lehma nahka. Meil on professionaalne nubuki tootja ja tootja üle 30 aasta, pakume igat liiki nubukit erineva paksuse, värvi ja stiiliga. Mõned värvid võivad saavutada veekindlaid funktsioone, see on elegantne ja tipptasemel, sobib kõrgekvaliteedilistele käekottidele, nahast kinga (eriti parim valik naistele ja kingadele). Paksus 1.6-1.8mm ja 1.8-2.0mm on esimesed valikud jalatsite, jalatsite, sõjaliste kingade jaoks.

IMG_8251


1. Kuidas arvutada kasutusmäära?

Kuna nubuk on naturaalne nahk ilma pigmendita, on 100% kasutusmäära raske saavutada. See sõltub ka erinevatest toodetest ja nahast. Üldiselt võib 85% keskmise kasutusmäära määratleda kõrge kvaliteediga. Kui kasutusmäär on väiksem kui 60%, määratletakse see tavaliselt halva kvaliteediga.

2. Mis puudutab Nubuci valikut?

Kuna see on loomulik nahk ilma pigmendita, on raske vältida selliseid defekte nagu valged täpid, armid, kaubamärgid, kaela kortsud. Üldiselt on meie valikuvõimalus valikul A 85-92%, valik B on 78-85%, valik C on 65-78%, valik D on 55-65%. Valiku, hinna erinev suhe on väga erinev.

3. Kas Nubuck suudab saavutada veekindla funktsiooni?

See sõltub. Kuna veekindla funktsiooni saavutamiseks tuleb seda teha suremisprotsessi ajal. Tavaliselt teeme lõpliku värvitud värviga kerget pigmenti. Aga pigmendiga, mõjutab see veekindlat funktsiooni pinnal. Kuna värvi variatsiooni on raske kontrollida, eriti erksate värvide puhul, saavad enamik parkimistehnikuid teha veekindlaks 2-3 värvi, mis on tema jaoks kõige tuttavam.


4. Kas ühes järjekorras on värvi variatsioon?

Ausalt öeldes on raske tagada värvide varieerumist, välja arvatud tumedat värvi nagu must ja tume kohv. Sest kergem värv, väga raske. Kuna Nubuck on värvitud otse trumlisse, siis töödeldakse seda kergelt. See ei ole sama, mis muud pigment nahk. Värviks on 3-4 värvitooni, mida nimetame värviks A / B / C või värviaknas A / B / C. Enne tarnimist saadame värviakna kliendile heakskiitmiseks.

5. Kas Nubuck on lihtne puhastada?

Võrreldes tavalise pigmendiga nahaga on Nubuckit raskem puhastada. See on sama kui armas, samas kui delikaatne lemmikloom vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Kuna dermis on õrnalt ära visata, on väga soovitatav olla ettevaatlik Nubuckiga tegelemisel.


6. Erinevus lehmade nubukas ja Buffalo Nubuckis?

Lehm Nubuck delikaatne pealispind, kui ta oli oma dermise ära visanud, tundub, et see on kõrge siidi tunne ja väga pehme ja sile. Buffalo pealispind on suhteliselt karm, isegi dermis on ära visatud, näha on töötlemata poorid. Eespool öeldu põhjal on lehm Nubuck natuke kallim kui pühvli Nubuck. Meie tehnoloogia suudab puhvrile Nubuck 80% võrdsust lehmaga Nubuck.