Lehmade täistera trükitud pigmendi nahk

Tüüp: lehmade nahk
Keskmine peitmise suurus: 12-22 sq ft
Värv: Tan
Paksus: 1,8-2,0 mm

Toote üksikasjad

Lehmade täistera trükitud pigmendi nahk

Tüüp: lehmade nahk

Keskmine peitmise suurus: 12-22 sq ft

Värv: Tan

Paksus: 1,8-2,0 mm

Stiil: Dell

Hinne: TR

Kasutamine: tarvikud, jalatsid, käekotid, väikesed nahktooted, polsterdus / sisekujundus

Taust

Kõik nahad (täistera ja parandatud terad) värvitakse esmalt aniliinvärvilahusesse kastmise teel. Selle protsessi kaudu tungivad aniliini värviosakesed nahale, rõhutades peitma loomulikku ilu. Aniliiniga värvitud nahaga varieerub värvi mitte ainult peidus (peibutus), vaid ka peidus, et varjata, ja peate aktsepteerima, et peit näitab mitut naha loomulikku tunnusmärki. Kuna mingit muud katet või pigmenti ei kasutata, on see nahk suurepäraselt pehme ja elastne ning rikkaliku ja läbistava värviga.

Ainult umbes 5% sellest nahast on piisavalt hea, et seda saaks kasutada. Seda nahka nimetatakse aniliiniga värvitud nahaks või lõpetamata nahaks. Ja pinnale rakendatakse ainult pinnasekindlat töötlemist.

Ülejäänud nahk vajab ühte või mitut aktuaalset katet kahel põhjusel: vastupidavuse parandamiseks ja värvi ühtlasemaks muutmiseks. Varju välispind on kaetud pigmendiga vaiguga ja seejärel järgneva läbipaistva kattega (vastupidavuse tagamiseks). Need vaigud tekitavad kile, mis seostub naha pinnaga. Esmane eesmärk on kaitsta nahka, pakkudes kulumist, peitsimist ja fade resistentsust. Ja seda nahka nimetatakse pigmendiga nahaks või valmistoodanguks.

Pange tähele, et kuigi nad on algselt värvitud aniliinvärviga, nimetatakse neid pigmendiga nahast pigmendiga pinnakattega. „Pigmenteeritud nahk” või „Lõpp nahk” ei sisalda toornahaga seotud naha või pehme nahka. Nahk on tunduvalt vähem hajumine, kui „Aniliiniga värvitud nahk” või „Lõpetamata nahk”. See on vastupidavam nahk kui „Aniliini värvitud nahk” või „Lõpetamata nahk” ning seda kasutatakse sageli olukordades, mis nõuavad rasket tööd. Kui aga kasutatakse liiga palju pigmenti, kahjustab see naha hingamisvõimet. Kui see ei saa hingata ja niiskust absorbeerida, kuivab nahk ja praguneb.

„Pigmenteeritud nahk” või „Lõppenud nahk“ ei pruugi olla sama pehme ja elastne kui „Aniliiniga värvitud nahk” või „Lõpetamata nahk”, kuid see täiendav pigmendikate muudab selle vastupidavamaks ja vähem tundlikuks värvimiseks. See sobib ideaalselt lastele mõeldud suurtele leibkondadele või kusagil mujale, kus nahk saab palju.


Miks valida meid?

1. Oleme professionaalsed selles valdkonnas rohkem kui 30 aastat, pakume ka suurepäraseid nahka paljudele kinga ja käekottide markidele üle kogu maailma.

2.We on oma parkimistöökojad Hiina Mandri-ja Pakistani ja Brasiilia.

3.Me osaleme igal aastal Guangzhou Cantoni messil ja APLFil, saades esimese teabe turusuundumuste kohta.

4.Our eesmärk on teha äri tehtud Win-Win põhi.

image001

Oleme spetsialiseerunud lehmale, pühvlile, kitsele ja lambale. Kõik nahk pärineb tervislikest ja tugevatest peeneteralistest loomadest. Käsi tunne võib olla super pehme kuni karm ja karm. Me saame teha mis tahes värvi. Teie nõudlus on meie missioon.


Küsitlus