Lehm Nappa jahvatatud nahk

Nappa nahk on nahk, mis on tavaliselt värvitud, valmistatud kitsest, lehmast, vasikast, lambast või muust nahast parkimise teel. See on tähistatud selle pehme käega.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehm Nappa jahvatatud nahk

Materjal

Lehm

Suurus

12-20 ruutmeetrit ühe külje kohta / 21-35 peika kohta

Värv

rohkem kui 50 jooksvat värvi valikute jaoks

Paksus

1.0 ~ 1.2mm (0.8-1.0mm, 0.9-1.1mm, 1.1-1.3mm ja muud suvandid)

Suled

Sile, pehme, lame

Kasutamine

Peamiselt käekottidele ja kingadele võib kasutada ka vööd, rahakoti, kaunistusi jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)

Nappa nahk on nahk, mis on tavaliselt värvitud, valmistatud kitsest, lehmast, vasikast, lambast või muust nahast parkimise teel. See on tähistatud selle pehme käega. Muuhulgas kasutatakse Nappa nahka sageli nahatoodetes nagu mööbel, rõivad, käekotid ja kingad. Kuna terminit kasutatakse täna, võib Nappa nahk olla kas looduslik tera või tõenäoliselt korrigeeritud tera.


Rakendused

image002


Küsimused ja vastused

1. Mis teeb teie tooted kvaliteetseks, kui paljudel ettevõtetel on samad nõuded kvaliteetsetele toodetele?
Kvaliteedi nõudmiseks on see üks asi, et seda teisele pakkuda. Meie toodete kvaliteeti säilitatakse meie mitmetasandilise kvaliteedikontrolli protseduurides.
Meie tooted on valmistatud vastavalt iga toote eelseadistatud spetsifikatsioonile või tehnilistele pakenditele, mis sisaldavad kõiki toote valmistamise üksikasju ja kriteeriume algusest kuni tellimuse lõpuleviimiseni - alates tooraine valimisest ja ostmisest kuni saadetise saatmiseni. Need tehnikapaketid on välja töötatud pärast kliendi tellimuse saamist koos tootespetsifikatsioonidega meie kvaliteeditagamise osakonnas teadus- ja arendus- ning tootmisosakondade koordineerimisel. Klientide tagasiside omab selles protsessis alati olulist rolli ning ka majaarenduse käigus püüdnud järjekindlaid kvaliteedikontrolli protseduure.

2. Soovime toodet, mida teie veebisaidil ei näidata. Mida me siis teeme?

Võtke meiega ühendust. Tutvustame pidevalt uusi stiile ja arendame tooteid, mis vastavad meie klientide konkreetsetele muutuvatele vajadustele.

3. Milline on teie minimaalne tellimiskogus?
Tavaliselt ei määra meie jooksvate esemete tellimiseks minimaalset kogust. Soovitame siiski meiega ühendust võtta minimaalsete tellimuste limiidi kohta uute nõuete või uute tootearenduste jaoks.


Küsitlus