Crazy Horse nahast kingad sülearvuti täisteranahk

Nimi: Hull hobuse paksus: 1,8 / 2,0 MM (muud paksust saab vastavalt vajadusele kohandada) Stiili värv: mitmevärviline (muid värve saab kohandada 1000 jalga) Tase: Taseme spetsifikatsioonid: pool lehte on umbes 20/25 ruutu jalad / tükk Toote kasutamine: DIY kaubamärk Vintage nahktooted Jalatsites kasutatakse laialdasemalt Kohvrid, mobiiltelefoni ümbris, tahvelarvutikott, tippklassi sülearvuti WaitKõik nahad on valitud kvaliteetsete imporditud väikeste kollaste lehmanahade hulgast .Toote reaalse laskmise ekraan

Toote üksikasjad

Hullu hobuse nahatooted välisriikides, eriti Euroopas, Ameerikas ja Jaapanis, on müük palju suurem kui kodumaine müük. Kuna välismaalaste tarbimisperspektiivid on hullumeelse hobuse nahatoodete jaoks väga vastuvõetavad, on hullumeelsetel hobuse nahatoodetel erilised kriimustused, kuid aja jooksul muutuvad need üha kirkamaks, selle kvaliteet on parem nahktoode, seda võib nimetada ka õliseks nahaks, klassikaliseks värviks, nostalgiline stiil.

Tooraine: imporditud kollane lehmanahast embrüo

Värvuse muutuse efekt: õlise tundega (vahatunne); kuulumine keskmise ja kõrge kvaliteediga nahale

Laialdaselt kasutatav, hullumeelse hobuse nahast sari, räpane hobuse nahaga räpane pind, tunneb tugevat nahka, võtab taustavärvi, hõivab nahaturul, jalatsiturul kõrgekvaliteediliste toodete staatuse. Ta on liider .

Hullu hobuse nahka, taiwanlased tahavad seda nimetada hulluks lehmanahks, mandrit nimetatakse õliga immutatud nahaks, selle pinnal on matt efekt, kuid käsi tunneb end siledana, käsi surub nahka, tekitades värvi muutva efekti, see on rohkem ilmselge, kui see kulunud on, sobib töötlemata, vaba aja veetmiseks. Jalatsiliigid, sobivad matkajalatsiteks, tavaline loomanahk läbib korduva töötlemise, mis muudab oluliselt loomanaha välimust ja omadusi, samal ajal kui hullu hobuse nahk säilitab esialgsed töötlemata omadused lehmanahast ise!

Hooldusmeetod: värvitu hoolduspuhastuspasta, nahapuhastusvahend, pühkige puhtale lapile, väike kogus naha pinnale hõõruda, nagu nahk on hingav, kuigi seal on teatud veekindel, kuid peaks püüdma vett vältida, vesi peaks pühitakse kohe kuivaks.

Hullu hobuse naha omadusteks on pind korrastamata ja kriimustatud, nii et seal on kare ja retro stiil. Kui seda käega katsute, tekivad kriimustused. Kui nahaalust õli kasutatakse lehmanaha pinnale jõudmiseks, muutub lehmanahk heledamaks. Jälgi ja mõnda armi pole näha. Seda nimetatakse ka lehmade kasvatamiseks. Või muutuvad nahahooldusõli kriimustused ka kergemaks, ei vaja üldjuhul eritöötlust, veised karjatavad loomi, seega jäävad veistele kasvuprotsessi käigus kasvutekstuur, nahalaigud, kriimustused, noad, kortsud jms. Tavaline nähtus, lehmanahk on nagu sõber, mitte mida uuem, seda parem, jääb ta pärast aja ja aastate ristimist üha enam kinnisideeks, nii et on olemas ütlus 'inimese nahk.


Küsitlus