Buffalo ülemine hull hobune nahk

Väga populaarne ja kasvav hullumeelne hobune nahk ja selle ainulaadne antiikne välimus on üllatusena võtnud rahvusvahelise internetikogukonna. Lihtne kriimustamine või hõõrumine muudab nahakiud erinevateks toonideks, kerge painutus ja kogu painutusjoon kaob erineva varjundini nagu ...

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Buffalo ülemine hull hobune nahk

Materjal

Buffalo

Suurus

14+ ruutmeetrit

Värv

Must, nisu, looduslik, valge, pruun jne

Paksus

1.6mm ~ 1.8mm

Suled

Suurepärane käe tunne, kõrge lõpp jne.

Kasutamine

Peamiselt käekotid ja kingad kehtivad ka rõivaste, rihmade, aksessuaaride kohta

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Saadaval

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)

Väga populaarne ja kasvav hullumeelne hobune nahk ja selle ainulaadne antiikne välimus on üllatusena võtnud rahvusvahelise internetikogukonna. Lihtne kriimustamine või hõõrumine muudab nahakiud erinevaks varjundiks, kerge painutus ja kogu painutusjoon kaob erineva tooni ning veel seda tüüpi nahk on sama vastupidav kui mis tahes muu kvaliteetne nahk. Aga mis on "hull hobune nahk" täpselt ja kuidas see erineb teistest nahatüüpidest?

Hobused hobused on valmistatud spetsiaalse vaha lisamisega täispuidust nahkpinnale, mis on puhastatud ja silutud. Kasutatava vaha tüüp sõltub sõltumatult nahakiududest, mis võimaldab nahapinna värvi muutuda, kui värvid kohe ilma tagasikäikuta hõõruvad. See värvitoonide hõõrumine ja muutmine on see, mis põhjustab antiikse väljanägemise ja on just see, mida see nahk on teinud.

Hobune nahk ei ole üsna uus nahk ja see on juba mõnda aega olnud. Aga alles hiljuti on selle tootmine hakanud aurustuma.

Meie nahka saab kasutada kingade, rõivaste, vöö, mööbli, käekotide, pagasi, diivanide, rahakottide, rõivaste, kindade, märkmete raamatu tegemiseks jne. image001

image003


Küsitlus