Lehmade taimne looduslik jahvatatud nahk must

Köögiviljadega pargitud nahk: Nahk on pargitud taimsete tanniinidega. Köögivilja pargitud nahk on tugev, kui see ei ole põhjalikult jahvatatud ja seda kasutatakse tavaliselt tööriistade ja sadulsepatoodete jaoks. Kes me oleme Oleme spetsialiseerunud lehma, pühvli, kitse ja lamba nahale. Kõik nahk pärineb tervislikust ja tugevast peeneteralisest ...

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehmade taimne looduslik jahvatatud nahk

Materjal

Lehm

Suurus

12/20 ruutmeetrit või 18-35 m² / tk

Värv

Must, nisu, looduslik, valge, pruun jne

Paksus

1.2mm ~ 1.4mm

Suled

Suurepärane käe tunne, tugev tõmbetugevus jne.

Kasutamine

Peamiselt käekotid ja kingad kehtivad ka rõivaste, rihmade, aksessuaaride kohta

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Saadaval

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)


Köögiviljadega pargitud nahk: Nahk on pargitud taimsete tanniinidega. Taimne pargitud nahk on kindel, kui see ei ole põhjalikult jahvatatud ja seda kasutatakse tavaliselt tööriistade ja sadulsepatoodete jaoks.


Kes me oleme

Oleme spetsialiseerunud lehmale, pühvlile, kitsele ja lambale. Kõik nahk pärineb tervislikest ja tugevatest peeneteralistest loomadest. Käsi tunne võib olla super pehme kuni karm ja karm. Me saame teha mis tahes värvi. Teie nõudlus on meie missioon.


Küsimused ja vastused

1. Mis teeb teie tooted kvaliteetseks, kui paljudel ettevõtetel on samad nõuded kvaliteetsetele toodetele?
Kvaliteedi nõudmiseks on see üks asi, et seda teisele pakkuda. Meie toodete kvaliteeti säilitatakse meie mitmetasandilise kvaliteedikontrolli protseduurides.
Meie tooted on valmistatud vastavalt iga toote eelseadistatud spetsifikatsioonile või tehnilistele pakenditele, mis sisaldavad kõiki toote valmistamise üksikasju ja kriteeriume algusest kuni tellimuse lõpuleviimiseni - alates tooraine valimisest ja ostmisest kuni saadetise saatmiseni. Need tehnikapaketid on välja töötatud pärast kliendi tellimuse saamist koos tootespetsifikatsioonidega meie kvaliteeditagamise osakonnas teadus- ja arendus- ning tootmisosakondade koordineerimisel. Klientide tagasiside omab selles protsessis alati olulist rolli ning ka majaarenduse käigus püüdnud järjekindlaid kvaliteedikontrolli protseduure.

2. Milline on teie minimaalne tellimiskogus?
Tavaliselt ei määra meie jooksvate esemete tellimiseks minimaalset kogust. Soovitame siiski meiega ühendust võtta minimaalsete tellimuslimiitide kohta uute nõuete või uue tootearenduse jaoks.


Küsitlus