Taimsed veisenahka

Nahk on üks vanim looduslike materjale, mis juba meie esivanemad hinnatud. Need valmistatud riided ja tekid kõik kütitud loomade nahku.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Taimsed veisenahka

Materjali

Lehm

Suurus

12/20 sq ft/külg- või 18-35 sq ft/tk

Värv

Nisu, looduslik, valge, pruun jne

Paksus

1.2 mm ~ 1,4 mm

Feather

Suurepärane käsitsi tunne, kõrge tõmbe tugevus jne.

Kasutamine

Peamiselt käsitsi tehtud kotid ja kingad

MOQ

1, 000sq meetri/värvi (laos toodet MOQ)

Tarneaeg

3-5 nädalat pärast hoiuse

Proovi

Saadaval

Märkused

Värv, paksus ja feather (nt käsi tunne) saab kohandada vajadusel


Taimne veisenahka – mis see on?

Nahk on üks vanim looduslike materjale, mis juba meie esivanemad hinnatud. Need valmistatud riided ja tekid kõik kütitud loomade nahku. Kuna nahk on kergesti riknevate materjal, hakkasid varakult välja töötada asjakohased meetmed stabiliseerida loomade toornahad ja muuta need vastupidavamad. Seda nimetatakse parkimist.

Taimsed parkimist on töötlemiseks nahku puhas ja looduslik, ilma kahjulikke kemikaale. Protsessi kasutatakse selleks, et stabiliseerida nahad ja saa menetleda saadud nahast. See on tavapäraste, rannakalurite protsess, mis kasutab ära parkhapped, looduslikult leitud mõned taimed, kasutades selle haugub, oksad, lehed või isegi mõned puuviljad mõned konkreetsed tehnikad. Tegelik parkimist kulub üks kuni kolm kuud. See võib hoogu, lisaks sünteetiline parkaineid, kuid see on puhtalt taimsed nahktooted kõlbmatuks.

Parkimist algab tungimist protsessi jättes peidab ja füüsiline parkimist happed puhata kuni tan on ka arvesse nahast. Esimene tan jõuda naha peab olema nõrk kontsentratsiooni ja muhe parkimist pind varakult vältida. Šahtidesse counter süsteemis on normaalne kui nahku liiguvad ühes suunas kaevandis seeria ajal on alkohoolseid jooke liikuda muul viisil. Nahku läbida kaevandis kolmed. Kihtide piserdatakse iga Peida tahke tan materjali. Käärimine ja sadestumise nahk loob tugeva nahast ainult 3 kuud. Tugev alkohoolseid jooke alates lõpliku süvend järk-järgult üle süsteemi alla, kuigi nahku tempot nõrk kuni tugev. Lõpuks on naha kuhjatakse paar päeva täiesti määrata tan.


Lehma taimsed nahast – miks?

Tavaliselt eristatakse Keemiline ja füüsiline parkimist meetodeid. Kõige populaarsem ja vastuoluline parkimist, tänu oma laialdast kasutamist moetööstus on chrome-päevitus. On kasutatud globaalse nahatööstus, mis tähendab, et enamasti nahk ei ole enam naturaalne toode 85%. Kroomi soolad kasutamine ohtlik inimeste tervisele ja keskkonnale. Need olulised puudused, kuigi see on ikka kõige kasutatavam meetod moetööstus, peamiselt seetõttu, et see meetod on kiirem, odavam ja vähem materjali on vaja. Lisaks edasiseks töötlemiseks on palju lihtsam ja see vajab vähem.

Siiski Melvin & Hamilton on teadlikult otsustanud vastu chrome-päevitus ja kallim meetod köögiviljade parkimist, keskendudes ettevõtte jätkusuutlikkus.

Üks põhjus on, et tüüpiline Melvin & Hamilton kinga ei saa põhjuseks on teist tüüpi nahk. Muust materjalist seega toimub ja et meie lõpptoote on unikaalne redigeerida. Põhjuseks on erinevad nüansid ja toonid ajal naha Mitmeastmelised värvimiseks kasutada. Melvin & Hamiltoni omase värvuse mõju ei ole võimalik saavutada koos teiste tooraine. Pärast parkimist nahast kemikaal on lihtsalt surnud ja seega ei ole õhku ega kapitalimahukas töötlemine ja värvus, nagu on tavaline meie kogud. Lisaks pehmem protsesside elu taimsed pargitud nahast keskmine pikkus on oluliselt suurem kui chrome pargitud nahast.

Kokkuvõttes on otsustava tähtsusega meie otsus kasutada köögiviljade pargitud naha jätkusuutlikkuse, mitmekülgne ja unikaalne töötlemise võimalusi ja kvaliteeti. Tulenevalt tootmise ja sellest materjalist valmistatud kaupade ostmine on meie pikaajalisteks investeeringuteks.


Meie teenus

1. meie toode saab vastavad keskkonnanõuetele vastav kaitse.

2. Meil saab teha sõbralik parameeter teie taotlust.

3. all füüsikaline parameeter võib kuni teie taotlust.

4. saame teile pakkuda tasuta proovi

5. me on hea pärast müüa teenust

6. me lihtsalt toota keskmise ja kõrge kvaliteediga nahast ja hea tõmbetugevus ja pisar jõudu.

7. eri stiilid on saadaval ning valmistame ka vastavalt oma proove.

8 see on kuumim müük mudel.

9. Pakume parimat hinda ja teenuseid.


Küsitlus