Lehm ülemine nubuk nahk

Nubuck on lehma nahast valmistatud nahatüüp. Nagu seemisnahk, lihvitakse, et tekitada uinak. Aga kui seemisnahk on valmistatud peidusisesest sisemusest, on nubuk valmistatud väljastpoolt, mis on tugevam ja vastupidavam.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehm ülemine nubuk nahk

Materjal

Lehm

Suurus

12/20 ruutmeetrit

Värv

rohkem kui 80 jooksvat värvi valikute jaoks

Paksus

1.0 ~ 1.2mm (0.8-1.0mm, 0.9-1.1mm, 1.1-1.3mm ja muud suvandid)

Suled

Velvet, siidi tunne, pehme käsi tunne, suurepärane füüsiline jõudlus

Kasutamine

Peamiselt käekottidele ja kingadele võib kasutada ka vööd, rahakoti, kaunistusi jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)


Kuidas meiega koostööd teha

image001

 

Küsimused ja vastused

Kuidas puhastada Nubuckit

Nubuck on lehma nahast valmistatud nahatüüp. Nagu seemisnahk, lihvitakse, et tekitada uinak. Aga kui seemisnahk on valmistatud peidusisesest sisemusest, on nubuk valmistatud väljastpoolt, mis on tugevam ja vastupidavam. See on väga tundlik mustuse ja värvimise suhtes ning seda tuleb puhastada ja kaitsta tööriistade ja toodetega, mis on spetsiaalselt ette nähtud seemisnaha ja nubuki hooldamiseks. Seda võib lihvida ka töötlemata kiviga, et eemaldada plekid, kui kõik muu ebaõnnestub.

Samm 1

Pühkige nubukikomponent nubukiga. Seda tüüpi riie on spetsiaalselt ette nähtud nubuki puhastamiseks. Nubukipuhasti on tavaliselt selle kiududesse integreeritud. Pühkige seda regulaarselt, et eemaldada kerge mustus ja läikivad laigud. See takistab mustuse tekkimist.

· Pühkige mitmes suunas, kasutades ümmarguseid liikumisi, et puhastada päikese kõiki külgi.

· Jalatsite puhastamisel eemaldage enne paelade eemaldamist paelad.

2. etapp

Puhastage pind nubukiga. Kasutage ringliikumist, hoolitsedes selle eest, et ükskõik millises piirkonnas kuluks rohkem kui paar sekundit, sest see võib uinaku kahjustada. See puhastab mustuse ja mustuse nubu.

Nubuki harju on võimalik leida enamikel jaemüüjatel, kes müüvad nubuki tooteid. Teise võimalusena saate neid osta ka veebisaitide kaudu nagu Amazon.

 

3. etapp

Puhastage eriti määrdunud ala nubukipuhastiga. Need puhastusvahendid on vedelad ja aerosoolsed ning on mõeldud kasutamiseks nubukis. Pihustage puhastus nubuki riidelapile ja pühkige kogu pind. Lõpeta, et eemaldada jäägid.

· Nubuci puhastusvahendeid saab omandada samadest kauplustest, kus ostad nubukki esemed, näiteks kingad ja saapad. Vastasel juhul saate neid võrgus leida erinevatest üldistest jaemüüjatest, nagu Amazon või Wal-Mart


Rohkem pilte

 

Meie tarneviis

image007

Küsitlus