Lehm ülemine nubuknahk

Lehm ülemine nubuknahk

Meil on professionaalne nubuki tootja ja tootja üle 30 aasta, pakume igat liiki nubukit erineva paksuse, värvi ja stiiliga. Mõned värvid võivad saavutada veekindlaid funktsioone, see on elegantne ja tipptasemel, sobib kõrgekvaliteedilistele käekottidele, nahast kinga (eriti parim valik naistele ja kingadele). Paksus 1.6-1.8mm ja 1.8-2.0mm on esimesed valikud jalatsite, jalatsite, sõjaliste kingade jaoks.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehm ülemine nubuknahk

Materia

Lehm

Siz

12/20 sq ft / külg , 25-45sq ft / pc

Värv

rohkem kui 100 värvi

Thicknes

1,0 ~ 1,2 mm, 1,2-1,4 mm, 1,4-1,6 mm, 1,6-1,8 mm, 1,8-2,0 mm

Suled

Tugev samet, tugev siidist tunne, pehme käte tunne, suurepärane füüsiline jõudlus, kõrge kvaliteet

Usag

Peamiselt käekotid ja turvakingad, sõjalised kingad, vabaajajalatsid

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)


Küsimused ja vastused


1. Kuidas arvutada naha kasutusmäär?

Kuna nubuk on naturaalne nahk ilma pigmendita, on 100% kasutusmäära raske saavutada. See sõltub ka erinevatest toodetest ja nahast. Üldiselt võib 85% keskmise kasutusmäära määratleda kõrge kvaliteediga. Kui kasutusmäär on väiksem kui 60%, määratletakse see tavaliselt halva kvaliteediga.


2. Nubuci valiku osas

Kuna see on loomulik nahk ilma pigmendita, on raske vältida selliseid defekte nagu valged täpid, armid, kaubamärgid, kaela kortsud. Üldiselt on meie valikuvõimalus valikul A 85-92%, valik B on 78-85%, valik C on 65-78%, valik D on 55-65%. Valiku, hinna erinev suhe on väga erinev.


3. Kas Nubuck suudab saavutada veekindla funktsiooni?

See sõltub. Kuna veekindla funktsiooni saavutamiseks tuleb seda teha suremisprotsessi ajal. Tavaliselt teeme lõpliku värvitud värviga kerget pigmenti. Aga pigmendiga, mõjutab see veekindlat funktsiooni pinnal. Kuna värvi variatsiooni on raske kontrollida, eriti erksate värvide puhul, saavad enamik parkimistehnikuid teha veekindlaks 2-3 värvi, mis on tema jaoks kõige tuttavam.


Leather inspection

_MG_4077_MG_4098

Meie meeskond


Silver Lake TeamSilverlake Team

Küsitlus