Lehm Timberland Nubuck nahk

Miks meie Meie lehm Timberland Nubuck nahk on väga moekas ja silmapaistev välimus. Nahk on varustatud väga peene disainiga, mis aitab kaasa mustri ainulaadsele väljanägemisele. Kollektsioonil on pehme ja elastne pind, mida ei saa tunda. Lehma nubuki kollektsioon ...

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehm Timberland Nubuck nahk

Materjal

Lehm

Suurus

12/20 ruutmeetrit

Värv

rohkem kui 80 jooksvat värvi valikutele (kõik värvid on võimalikud)

Paksus

1.0 ~ 1.2mm (0.8-1.0mm, 0.9-1.1mm, 1.1-1.3mm ja muud suvandid)

Suled

Velvet, siidi tunne, pehme käsi tunne, suurepärane füüsiline jõudlus

Kasutamine

Peamiselt käekottidele ja kingadele võib kasutada ka vööd, rahakoti, kaunistusi jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)


Miks meid

Meie lehm Timberland Nubuck nahk on väga moekas ja silmapaistev välimus. Nahk on varustatud väga peene disainiga, mis aitab kaasa mustri ainulaadsele väljanägemisele. Kollektsioonil on pehme ja elastne pind, mida ei saa tunda. Cow Nubucki kollektsioon on saadaval mitmesugustes neutraalsetes värvitoonides, mida kasutatakse maise tooni loomiseks.

Sobib: tarvikud, käekotid, kingad, rõivad jne.

Taustateadmine:

1. Mis on täistera nahk

See viitab nahatüübile, mida pole parkimise käigus lihvitud. Näiteks on lehmade täistera nahk esmaklassiline nahk. See on valmistatud naha osast, mis sisaldab peaaegu mingeid defekte, tähendust, armi, mooli või mistahes auku. Seetõttu ei pea seda lihvima.


2. Mis on Nubuck nahk

Ajalooliselt oli Nubuck valmistatud hirvedest või hirvedest ja oli 1930. aastate alguses USA turule. Alguses ei tekkinud see uut tüüpi nahk edukalt, kuni Windsori hertsog sõitis kuninglikku visiidi Ameerika Ühendriikidesse. Ta kandis Oxfordsi, mis oli valmistatud uuest nubukist ja tänu temale sai uus stiil.

Nubuki valmistamiseks kasutatakse vasika välimist kihti, seejärel nahk tuleb naha pealt lihvida. Nubuk on enamiku ajast kallim kui suede. Seda seetõttu, et vasika välimine kiht on tugevam kui suede jaoks kasutatav sisemine osa ja seetõttu on see loogiliselt tugevam ja kestab kauem. Nubukile on aga vastukaal, sest nubuk on lihvitud väljastpoolt, võib-olla on nahast ilmselgelt looduslikud puudused. Mõned võivad leida, et puudused annavad nubukile iseloomu, kuid kõik teised, et pakkuda sujuvat ja puhast toodet, värvivad tootjad sageli ja nubukit.


Küsitlus