Lehm Nubuck veekindel kinga nahk

Meil on professionaalne nubuki tootja ja tootja üle 30 aasta, pakume igat liiki nubukit erineva paksuse, värvi ja stiiliga. Mõned värvid võivad saavutada veekindlaid funktsioone, see on elegantne ja kallihinnaline, sobib kõrgetasemelistele käekottidele, nahast kinga.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Lehm Nubuck veekindel nahk

Materjal

Lehm

Suurus

16/25 ruutmeetrit

Värv

Must, nisu, kohv (valikuvõimalusi rohkem kui 10 värvi)

Paksus

1.6 ~ 1.8mm (ja muud valikud)

Suled

Velvet, siidi tunne, pehme käte tunne, suurepärane füüsiline ja veekindel jõudlus, võivad läbida staatilise ja dünaamilise (näiteks 15000 korda) veekindla katse

Kasutamine

Peamiselt ohutu jalatsid, väliskingad, samuti vööd, rahakott, kaunistused jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab värvi, paksust ja sulgi kohandada


Miks USA


Meil on professionaalne nubuki tootja ja tootja üle 30 aasta, pakume igat liiki nubukit erineva paksuse, värvi ja stiiliga. Mõned värvid võivad saavutada veekindlaid funktsioone, see on elegantne ja tipptasemel, sobib kõrgekvaliteedilistele käekottidele, nahast kinga (eriti parim valik naistele ja kingadele). Paksus 1.6-1.8mm ja 1.8-2.0mm on esimesed valikud jalatsite, jalatsite, sõjaliste kingade jaoks.微信图片_20190108093427_副本


Nahk on loodusliku materjali keeruline stiil. Erinevatel kottidel või kingadel kasutamisel on kasutamine ja kulud üsna erinevad.

Meil on rohkem kui 30-aastane kogemus naha valmistamisel (eriti kotid ja kingad), kellel on osav meeskond, kes teenib pikas perspektiivis mitut rahvusvahelist kaubamärki. Me saame aidata teil saada parimat nahka väikseima hinnaga.

Meie eesmärk on saada äri kasuks kõigile.

Küsitlus