Lehm täistera nubuk nahk

Lehm täistera nubuk nahk

Toote üksikasjad

Nubuck on spetsiaalse nahaga. Dermis kannab õrnalt lihvimismasin, nii et nahk tekib sametist, näiteks siidist. Tänu nubukile on loomulik nahk ilma pigmendita, nõue kooriku puhul on kõrge. Üldjuhul on nubuki tooraineks kvalifitseeritud ainult 15-20pcs 100pcs naturaalset lehma nahka. Meil on professionaalne nubuki tootja ja tootja üle 30 aasta, pakume igat liiki nubukit erineva paksuse, värvi ja stiiliga. Mõned värvid võivad saavutada veekindlaid funktsioone, see on elegantne ja tipptasemel, sobib kõrgekvaliteedilistele käekottidele, nahast kinga (eriti parim valik naistele ja kingadele). Paksus 1.6-1.8mm ja 1.8-2.0mm on esimesed valikud jalatsite, jalatsite, sõjaliste kingade jaoks.

Kirjeldus

Lehm täistera nubuk nahk

Materjal

Lehm

Suurus

12/20 sq ft / külg , 25-45sq ft / pc

Värv

rohkem kui 80 jooksvat värvi valikute jaoks

Paksus

1,0 ~ 1,2 mm (0,8-1,0 mm, 0,9-1,1 mm, 1,1-1,3 mm ja 1,6-1,8 mm, 1,8-2,0 mm

Suled

Tugev samet, tugev siidist tunne, pehme käte tunne, suurepärane füüsiline jõudlus, kõrge kvaliteet

Kasutamine

Peamiselt High-end käekotid ja kingad, saab kasutada ka ohutuse kingad, matkajalatsid, sõjalise kingad

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Saadaval

Märkused

Vajadusel saab kohandada värvi, paksust ja sulgi (näiteks käsi)

 

Meie teenus

image001

Märkused: kui tööaeg või ajavööndite erinevus tuleneb, võib vastus olla hiljem. Palun jätke teade või saatke meile e-kiri.

 

Küsimused ja vastused

 1. Kuidas arvutada kasutusmäära?
  
   Sincenubuck on naturaalne nahk ilma pigmendita, 100-protsendilist kasutusmäära on raske saavutada. See sõltub ka erinevatest toodetest ja nahast. Üldiselt võib 85% keskmise kasutusmäära määratleda kõrge kvaliteediga. Kui kasutusmäär on väiksem kui 60%, määratletakse see tavaliselt halva kvaliteediga. 
 2. Mis puudutab Nubuci valikut? Kuna see on loomulik nahk ilma pigmendita, on raske vältida selliseid defekte nagu valged täpid, armid, kaubamärgid, kaela kortsud. Üldiselt on meie valikuvõimalus valikul A 85-92%, valik B on 78-85%, valik C on 65-78%, valik D on 55-65%. Valiku, hinna erinev suhe on väga erinev.

 3. Kas Nubuck suudab saavutada veekindla funktsiooni?

  See sõltub. Kuna veekindla funktsiooni saavutamiseks tuleb seda teha suremisprotsessi ajal. Tavaliselt teeme lõpliku värvitud värviga kerget pigmenti. Aga pigmendiga, mõjutab see veekindlat funktsiooni pinnal. Kuna värvi variatsiooni on raske kontrollida, eriti erksate värvide puhul, saavad enamik parkimistehnikuid teha veekindlaks 2-3 värvi, mis on tema jaoks kõige tuttavam.

Valmistooted

image003

 

Meie tarneviis

image005 

 

Meie Tannery & Equipment

image007

image009

image011

Meie meeskond

image013

image015

image017

Küsitlus