Buffalo veekindel nahk ohutuse jaoks

Buffalo veekindel nahk ohutuse jaoks

Tänapäeva turgudel on kvaliteet muutunud peamiseks majanduslikuks teguriks. Kliendid ei nõua mitte ainult toodete kiiret ja tõhusat tarnimist, vaid ka professionaalsed teenused ja suurepärane klienditoe on kliendisuhte alus.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Buffalo veekindel nahast kaitsekinga

Materjal

Buffalo

Suurus

16/25 ruutmeetrit

Värv

Must, nisu, kohv (valikuvõimalusi rohkem kui 10 värvi)

Paksus

1.6 ~ 1.8mm (ja muud valikud)

Suled

Velvet, siidi tunne, pehme käsi tunne, suurepärane füüsiline ka veekindlus

Kasutamine

Peamiselt ohutu jalatsid, väliskingad, samuti vööd, rahakott, kaunistused jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab värvi, paksust ja sulgi kohandada


KKK


1.Kuidas arvutada kasutusmäära?


Kuna nubuk on naturaalne nahk ilma pigmendita, on 100% kasutusmäära raske saavutada. See sõltub ka erinevatest toodetest ja nahast. Üldiselt võib 85% keskmise kasutusmäära määratleda kõrge kvaliteediga. Kui kasutusmäär on väiksem kui 60%, määratletakse see tavaliselt halva kvaliteediga.2.Nubucki valiku puhul


Kuna see on loomulik nahk ilma pigmendita, on raske vältida selliseid defekte nagu valged täpid, armid, kaubamärgid, kaela kortsud. Üldiselt on meie valikuvõimalus valikul A 85-92%, valik B on 78-85%, valik C on 65-78%, valik D on 55-65%. Valiku, hinna erinev suhe on väga erinev.3. Kas kõik Nubuck suudavad saavutada veekindla funktsiooni?


See sõltub. Kuna veekindla funktsiooni saavutamiseks tuleb seda teha suremisprotsessi ajal. Tavaliselt teeme lõpliku värvitud värviga kerget pigmenti. Aga pigmendiga, mõjutab see veekindlat funktsiooni pinnal. Kuna värvi variatsiooni on raske kontrollida, eriti erksate värvide puhul, saavad enamik parkimistehnikuid teha veekindlaks 2-3 värvi, mis on tema jaoks kõige tuttavam.


4.Kas ühel tellimusel on värvi variatsioon?


Ausalt öeldes on raske tagada värvide varieerumist, välja arvatud tumedat värvi nagu must ja tume kohv. Sest kergem värv, väga raske. Kuna Nubuck on värvitud otse trumlisse, siis töödeldakse seda kergelt. See ei ole sama, mis muud pigment nahk. Värviks on 3-4 värvitooni, mida nimetame värviks A / B / C või värviaknas A / B / C. Enne tarnimist saadame värviakna kliendile heakskiitmiseks.


Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Küsitlus