Buffalo ülemine Nubuck veekindel nahk

Tänapäeva turgudel on kvaliteet muutunud peamiseks majanduslikuks teguriks. Kliendid ei nõua mitte ainult toodete kiiret ja tõhusat tarnimist, vaid ka professionaalsed teenused ja suurepärane klienditoe on kliendisuhte alus.

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Buffalo ülemine Nubuck veekindel nahk

Materjal

Buffalo

Suurus

16/25 ruutmeetrit

Värv

Must, nisu, kohv (valikuvõimalusi rohkem kui 10 värvi)

Paksus

1.6 ~ 1.8mm (ja muud valikud)

Suled

Velvet, siidi tunne, pehme käsi tunne, suurepärane füüsiline ka veekindlus

Kasutamine

Peamiselt ohutute jalatsite, välistingimustes kasutatavate jalatsite puhul võib kasutada ka turvavöödel, seinakinnitusel jne.

MOQ

2000 ruutmeetrit värvi (varude puhul ei ole MOQ-d)

Tarne aeg

3-5 nädalat tagatise kättesaamisest

Proov

Kättesaadav (üksikasjade saamiseks pöörduge meiega)

Märkused

Vajadusel saab värvi, paksust ja sulgi kohandada

KKK

1. Mis on meie kvaliteedijuhtimine?

Tänapäeva turgudel on kvaliteet muutunud peamiseks majanduslikuks teguriks. Kliendid ei nõua mitte ainult toodete kiiret ja tõhusat tarnimist, vaid ka professionaalsed teenused ja suurepärane klienditoe on kliendisuhte alus. Et veenduda meie pühendumises klientide ootuste järjekindlale täitmisele ja ületamisele, esitame me kriitilised välised auditid meie teenuste läbivaatamiseks ja sertifitseerimiseks.  

2. Pakendamise kohta

Pakume kõik tooted, kasutades kvaliteetset pakkematerjali, et tagada ohutu ja turvaline transport. Pakend viiakse läbi meie pakenditöötajate meeskonna järelevalve all, mis jälgib kõiki selle protsessi tegevusi.  

3. Laevanduse kohta

Saadetise tasud arvutatakse kõikide tellimuse esemete kogumassiga. Ostukulu, mis on tasutud ostu ajal, kujutab endast tavapäraste tarnekanalite hinnangulist väljavõtet. Kiirpostiteenuse taotlused või spetsiaalsed käitlemistoimingud arveldatakse eraldi vastavalt avaldatud määradele, millele lisandub väike saatmise ja käitlemise tasu.

image002

 

Rohkem informatsiooni

1. KUIDAS TÄIELIKU VÕI NAHK KAITSE?

Nahakaitseained ja hermeetikud katavad ja kaitsevad naha ülemist kihti ning aitavad peatada looduslike õlide põgenemise ja niiskuse, mis hoiab selle elastsena. Poola kasutamine nahale on isikliku eelistuse ja arvamuse küsimus.

2. KUIDAS VÕI VESI TÕHUSTATUD KÕRGE VÕI NAHK?

image004

Nahk on läbilaskev materjal ja ei saa seetõttu olla 100% veekindel. Soovitatav on õli oma täisteratoote nahk veekindluse tagamiseks. Kasutada võib ka mesilasvaha või pihustuskaitset, kuid nagu iga uue nahahooldusvahendi puhul, peaksite alati proovima väikest kogust toodet nahast toote silmapaistmatus piirkonnas, et veenduda, et olete värvi ja viimistlusega rahul. (Mõned kaitsjad võivad muuta naha loomulikku värvi). Need tekitavad nahale barjääri. Kui nahk märjaks saab, ärge asetage seda radiaatori kõrvale ega proovige kuivatada juuksefööniga, sest see kuivatab nahka.


Küsitlus