Meie ajalugu

Shenzhen Guifeng Nahk Co, Ltd asutati aastal 2003, see on ühe-stop tarnija, mis ühendab teadus-ja arendustegevuse, tootja ja pärast müüki teenuse igasuguseid nahk. Me oleme professionaalne meeskond, kes tegeleb juba aastaid rahvusvahelise nahatööstusega. Meie naha ressurss pärineb peamiselt India ja Pakistani suurtest parkimistöökodadest. Lisaks ostame Hiinas ka Euroopa ja Ameerika päritolu kooriku, tehes seejärel nahatöötlemist kohalikes parkimistöökodades, et muuta need erinevateks stiilideks. Pakkudes nahast stabiilset kvaliteeti ja tavapärast varu, on meil pikaajaline koostöö mitme rahvusvahelise kaubamärgiga, kõik need on kohaldatavad erinevate katsenõuete ja standardite suhtes.


Meie tootekategooriad on:
1. Hirve nahk. Parim kõrge rahakottide, rahakottide, kindade ja labakindade jaoks ning see on soojalt tervitatav Jaapanis, Euroopas ja USAs.

2. Lehm & Buffalo nahast seeria. Sellised stiilid nagu nubuk, hull hobune ja muu kvaliteetne nahk, mis on parim valik erinevatele kingadele, käekotidele ja rahakotile.

3. Kõrge klassi lehm nahk. Euroopa või USA sinine niiske nahk, töödeldud ja valmistatud Mandri-Hiinas, on kohaldatavad igasuguste Euroopa ja Ameerika stiilis käekotide ja kingade jaoks.

Lehmade nahk. Kõrgtehnoloogiaga on see sama kvaliteediga ja täistera, võrreldes selle stiili ja käte tundega. Kasutusmäär ulatub 100% -ni, samas maksab ainult 50-60%. Rakendus on käekotid, kingad, kvaliteetne statsionaarne, erinevates vööd

2. paksus.

3. Märgistuste seeria. Teadus- ja arendustegevus igasuguseid nahamaterjali märgiseid. Kasutamine: teksapüksid, erinevad kaubamärgid.

4. Igasugused valmis kotid pilkupüüdevates disainilahendustes, mis on samaväärsed turu tõusuga.

Meil on kõrge läbipaistvusega teabe vanus. Tooted on üha täpsemini määratletud, pakume mitte ainult igasuguseid nahka, meil on ka hea teenindus, töökogemus ja ausus.


Meie tehas


Hiina mandriosas on nahatöötlemistehased Dongguanis ja Jiangmenis. Meil on ka Pakistanis ja Brasiilias ühised parkimistöökojad.


Meie toode


Lehm nahk, Buffalo nahk, Split nahk, Suede, Hirved nahk, Super õhuke ja paks nahk, Crazy Horse nahk, Õline nahk, Nubuck nahk, Tõmmake nahk, Shoe nahk, reljeefne nahk, erinevaid käekotis nahast ja viimistletud nahast käekotid.


Toote rakendus


Kott ja kohver, kinga (eriti väljasõidu kinga ja turvakinga), käekott, vöö, brändi etikett, nimeplaat, mobiiltelefonikott, sülearvutikott, arvuti korpus.


Meie sertifikaat


Reach Europe & America standard võib läbida CENISO / TS17234EN14362USCA65 ja vajaduse korral muud standardid.


Tootmisseadmed


Meie parkimistöökojad omavad mitmesuguseid suurte masinatega, nagu nahklihvijad, nahkkuivatite masinad, suremasinad, pihustid jne.


Tootmisturg


Oleme töötanud või töötame koos Euroopa ja Ameerika kaubamärkidega, nagu Tory Burch, Adidas, Katespade, LV, Chanel, Gucci, Prada jne. Samuti oleme hea koostööga nende tehastega nagu Well, Sioty, Superl, Stella , Nordd jne


Meie teenus

1) Erinevalt teistest materjalidest on nahk ainulaadne, kuna see on loomulik. Igal lehmil või pühvlil on ainult üks nahk ja nagu inimese nahk, on see teistsugune. Nahaspetsialistina peame hästi teadma, mida nahk on kasutatud, siis saame valida kliendile parima variandi, mis sisaldab parimat kvaliteeti ja sobivat hinda.

2) Kohaletoimetamisel, kui mõni kliendi poolt tõstatatud küsimus, annab meie professionaalne ekspert tagasiside õigeaegselt või saabub kohale kahe tööpäeva jooksul ning teeb lahenduse võimalikult kiiresti.

3) Meie põhiväärtus on kogemuste ja aususe jagamine, pakkudes kvaliteetset nahka.